VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 více informací
Zavřít
Zpět

2. třída žlutá

Žlutá třída je určena dětem obvykle ve věku čtyři až pět let. Tyto děti již mají ve třídě pevné kamarádské vztahy, jsou dobře obeznámené s chodem školky.

Třída nabízí již pokročilejší činnosti a hry. V nabídce je velké množství stavebnic, skládanek, vzdělávacích pomůcek, hraček, knih, ale i stolních her. Děti se za rok naučí velké množství písní, básniček a her. Zdokonalí se v kresbě, stříhání, objeví nové výtvarné techniky. Tráví hodně času v lese, kde trénují svou fyzickou zdatnost a sledují, jak se plynutí roku projevuje v přírodě. Skrze příběhy se dozví něco o kultuře a tradicích naší země.

Více informací o třídě


Besídka u Ježků

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Hopsík.....

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Ježečci v Jungle aréně

Velmi děkujeme panu Sudzinovi,že dětem umožnil bezplatné dopoledne v Jungle aréně, děti si to užily.

Více informací

Ježečci a Mikuláš

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Více novinek třídyInformace ohledně rozdělení dětí z důvodu rekonstrukce

Vážení zákonní zástupci, upřesňujeme první, námi sdělenou informaci, kterou jste obdrželi ohledně uzavření MŠ U Cáchovny, z důvodu rekonstrukce a následného rozdělení dětí do náhradních školek  1.mateřské školy, Most, p.o.   S určitostí budou všechny děti z mateřské školy U Cáchovny umístěny od 1. července do 26. července 2024  v mateřské škole K. H. Borovského, adresa K. H. Borovského 1145, 434 01 Most. V termínu od 29. července do 23. srpna 2024 bude přerušen provoz v MŠ U Cáchovny z důvo…

Více informací

Rozloučení se školním rokem

Srdečně Vás zveme na dopoledne plné zábavy dne 12.6. 2024 na Benediktu, kde bude pro děti připraveno plno soutěží a legrace. 

Více informací

Výsledky přijímacího řízení na školní rok 2024/2025

Těšíme se na nové kamarády v příštím roce. Děkujeme za Vaši důvěru. Kolektiv MŠ U CÁCHOVNY. Výsledky přijímacího řízení naleznate zde

Více informací